SAYFA YÜKLENİYOR...

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1999 yılından bu yana alanında, kaliteli hizmet anlayışıyla ve koşulsuz müşteri tatminiyle faaliyet gösteren, konusunda uzmanlaşmış ve sektöründe geniş bir tecrübesi olan firmadır.

Kaliteyi ve Dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendine amaç edinen M Power Service, kurulduğu günden bu güne marka grubunda en iyi hizmeti eksiksiz sunmuş, bakım öncesi ve bakım sonrası hizmetlerde de sınır olmadığını müşterilerine kanıtlamayı başarmıştır.

Kent Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan itibaren kaliteli üretim, beklentiler üstü servis anlayışını benimsemiş, ilklerin yaratıcısı olmayı ve yatırımlarını bu yönde kullanmayı ilke edinmiş bir otomotiv firmasıdır.

Şirketimiz çağımız gelişen teknolojisinin ürünleri olan BMW LAND PORSCHE marka ve modeldeki aracınızın tüm bakım ve onarımını gerçekleştirecek teknik ekipmanları ve uzman kadrosuyla sizlere güvenilir, kaliteli hizmet sunmaktadır.

M Power Service, mekanik/elektrik, kaporta, ve boya servis hizmetini en üst düzeyde ve de en iyi şekilde siz müşterilerimize sunmaktadır.

Kuruluşundan bu güne kadar servis anlayışından ödün vermeyen şirketimiz 7/24 (Haftanın Her saati) size hizmet vermekten ve de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktan hiçbir zaman kaçınmamıştır.

Şirketimiz en üst düzey yöneticisinden en alt birimine kadar bir aile olmuş olup, siz müşterilerimizi de bu aile içerisinde görmekten mutluluk duyacaktır.

Şirket Vizyonu

Bulunduğumuz sektör içerisinde en iyisi omak
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların devamlılığını sağlamak.
Sektöründe isminden sürekli söz ettirmek.
Şirket Misyonu

Uzmanlaştığımız otomotiv sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarına çalışanlarımızın yaratıcı desteğiyle kesin ve kalıcı çözümler üreterek cevap vermek.
Müşteri memnuniyetini en üst düzey seviyede tutmak.
Müşterilerimize her zaman yanında bulunduğumuzu benimsetmek.

Döviz Kurları ve Hava Durumu Alınıyor...